Leon-İstanbul İletişim Danışmanlığı; 2007 yılından bugüne Türkiye’nin kendi alanlarında en seçkin kurum, şirket ve markalara iletişim desteği vermektedir.

Leon-İstanbul İletişim Danışmanlığı; müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlayacak iletişim stratejilerini oluşturur, projeler geliştirir ve bunların hayata geçirilmesini üstlenir. Gerçekleştirdiği iletişim programlarının iş sonuçlarına katkılarının ölçümlenmesine ilişkin modellemeleri geliştirir.

Ulusal ve uluslararası alanda ve yerel bölgelerde faaliyet gösteren bütün müşterilerine, stratejik iletişim danışmanlığı, marka yönetimi, medya ilişkileri, kriz yönetimi, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi, sosyal sorumluluk yönetimi, siyasal iletişim, sponsorluk yönetimi, PR ajansı etkinlik ve organizasyon yönetimi gibi iletişim disiplinlerine ait tüm hizmetleri sunan Leon-İstanbul İletişim Danışmanlığı müşterilerinin iş ve iletişim hedefleri doğrultusunda yüksek kalite ve standartta değer yaratan ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak onların kurumsal itibar ve performansını sürekli artırmanın önemine inanan bir şirkettir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını sektör ve pazar dinamikleri çerçevesinde analiz ederek çözümler sunan Leon-İstanbul İletişim Danışmanlığı her sektörden farklı kurum, marka ve kişilerin iletişim ihtiyaçlarına uygun stratejiler planlar, yönetir ve sonuçlarını ölçerek değerlendirir. Müşterilerine sunduğu iletişim stratejileri ve planlarıyla müşterilerinin pazarlama hedeflerine ulaşabilmesine, kurum algısının pekiştirilmesine katkı sağlar.

Leon-İstanbul İletişim Danışmanlığı; sunduğu Digital&Klasik PR hizmetleri, pazarlama stratejileri ve faaliyetleri sayesinde kurumlar ve markalar milyonlarca insanla buluşmaktadır. Bu doğrultuda, profesyonel olarak 2007 yılından bu yana tüm müşterilerimize en etkin şekilde hizmet sunabilmek için, onlarla iç içe yaşayan, onlarla aynı heyecan ve tutkuyu yaşayan, yapılan işi kendi işi gibi gören bir yol arkadaşı olmaya özen gösteriyoruz.

Şirketimizin en büyük farkı; birlikte çalıştığımız müşterilerimizi çok iyi tanımak, anlamak ve onları içselleştirmektir.

Her biri kendi alanında seçkin ve değerli bir yere sahip olan müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kavramadaki başarımız ve hiç yitirmediğimiz heyecanımız bizi kulvarımızda ayrı bir noktaya taşıyor.