Bugün hemen hepimiz birçok toplantıya giriyor, yeni insanlar ve yeni şirketler tanıyoruz. Tanıştığımız hemen her insan bizim hakkımızda bilgi edinmek için adımızı ve soyadımızı başta Google olmak üzere arama motorlarında taratıyor.

Bu çerçevede şahsınız ve firmanızla ilgili araştırma yapan insanlar internet mecrasında buldukları bilgi, yorum ve haberlere göre kafalarında sizinle ilgili bir fikir, bir yargı meydana getirirler.

Leon-İstanbul İletişim Danışmanlığı olarak biz de yaptığımız CV PR çalışmaları çerçevesinde şahsınız ve firmanızla ilgili araştırma yapan, yapabilecek kişilerin karşına imajınıza katkı sağlayan içerikler hazırlıyoruz.

Birlikte yapacağımız CV PR çalışması çerçevesinde, başta Google olmak üzere arama motorlarında hakkımızda araştırma yapan insanlar yani müşterilerimiz, potansiyel iş ortaklarımız, çeşitli sebep ve amaçlarla tanıştığımız insanlar şahsınız ve firmanızla ilgili kısa özgeçmişlerle karşılaşacaklar.

İşte bu nedenle CV PR iş dünyasında profesyonellerin, şirket tepe yöneticilerinin ve İŞ ADAMLARI için hayati önem taşıyan bir çalışmadır.

CV PR çalışması çerçevesinde, doğumunuzdan büyüdüğünüz yerlere, okuduğunuz okullardan çalıştığımız kurumlara kadar Sizi en iyi anlatan CV’nizin haber dilinde yazılıp gazetelerin internet sayfalarında, büyük haber sitelerinde ve tematik portallarda yayınlanmasıdır.